ДВЕТЕ ЛИЦА НА ЈАНУАРИ

Пријателство со гламурозна брачна двојка за еден туристички водич е одлична идеја бидејќи не знае дека двајцата кријат безброј мрачни тајни. Некогаш особата која најмногу ти е потребна е последна на која треба да и веруваш…

Режија: Хосеин Амини; Улоги: Виго Мортенсен, Кирстен Данст, Оскар Ајзак

https://www.youtube.com/watch?v=jiX1rTDCoO4

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ