ДУХОТ НА МОИТЕ БИВШИ

За време на венчавката на својот брат, серискиот женкар Конор  го прогонуваат „духовите“ на неговите поранешни девојки.

Режија: Марк Вотерс; Улоги: Метју Меконахи, Ема Стоун, Џенифер Гарнер

https://www.youtube.com/watch?v=bYx6EaHlDI8

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ