ЏЕКЕС:ЛОШ ДЕДО 5

Екипата на Џекес повторно напаѓа! 86-годишниот Ирвинг Зисман повторно е лош дедо, а останатите и не знаат дека ќе ги има на филм. Ќе ги гледате сите сцени кои беа и премногу диви за да ги видите во кино…

Режија: Џеф Тремејн ; Улоги: Џони Ноксвил, Џексон Никол

https://www.youtube.com/watch?v=rwuYv4NAKus

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ