ЏАСТИН БИБЕР: НИКОГАШ НЕ ВЕЛИ НИКОГАШ

Сигурни сме дека ја знаете суперѕвездата Џастин Бибер, но она што можеби не го знаете е неговиот пат од уличен пејач до интернет феномен и глобална сензација…
Режија: Џон М. Чу; Улоги: Џастин Бибер, Мајли Сајрус

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ