ДА, МАДАМ!

Асприн и Сепсил се само ситни крадци се додека не украдат нешта од мртов човек и ненамерно се вмешаат во убиство…

Режија: Кори Јуен; Улоги: Мишел Јео, Синтија Ротрок, Џон Шам

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ