Категорија : Uncategorized

Uncategorized

„Телма“ анкета: За третина од испитаниците Коронавирусот не е пречка за да излезат и да гласаат

Дејан Дејан
Епидемијата на коронавирусот во Македонија, ризикот и опасностите кои ги носи самиот изборен процес, не се пречка кај 36,1 отсто од испитаниците да излезат да...
Uncategorized Спорт Фудбал

Милан купува засилувања од Германија

Дејан Дејан
Иако се уште не започнат преодниот рок, медиумите во Италија најавуваат дека челниците на Милан веќе подготвиле понуди за тројца фудбалери кои настапуваат во Бундес...