БУДЕЊЕ ОД МРТВИТЕ

Пропуштени шанси и години. Извалкани судбини на една генерација која може многу повеќе ако се врати во живот…
Режија:Милош Радивојевиќ; Улоги:Светозар Цветковиќ, Љуба Тадиќ, Тихомир Станиќ

Објавено на
© 2020 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ