БИДИ МАЖ

Џејмс незнаењето може скапо да го чини, и уште поскапо доколку го учи некој кој не знае ништо. Деновите се броени -за да стане вистински маж!

Режија:Етан Коен; Улоги:Вил Ферел, Кевин Харт, Алисон Бри

Објавено на
© 2019 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ