БЕЗИМЕНИ

Човек се буди од кома и открива дека некој го зел неговиот идентитет и дека никој, дури ни неговата сопруга не му верува. Со помош на една млада жена се обидува да докаже кој е тој.

Режија: Жаме Колет-Сера; Улоги: Лиам Нисон, Дајан Кругер, Џенуари Џонс

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ