Автор : Дејан Дејан

Филмови

ОГЛЕДАЛО

Дејан Дејан
Во купувањето стар мотел Реј и неговата сопруга гледаат шанса за нов почеток. Брачната двојка набргу открива мрачни тајни кои можат да доведат до фатални...
Македонија Најважни

Отстранетиот претседател на синдикатот во “Пелагонија” негира дека политички агитирал

Дејан Дејан
Претседателот на синдикалната организација во најголемиот земјоделски комбинат „Пелагонија“од Битола, Менде Милевски,  обвинува дека поради полтички причини е отстранет од работното  место. Тој вели дека...

Користиме колачиња на нашата веб-страна за да ви го дадеме најрелевантното искуство со запомнување на вашите преференции и повторни посети. Со кликнување на „Прифати“, вие се согласувате да се користат колачиња. Прифати Прочитај повеќе