360

На различни страни од светот се се врти во полн круг и сите приказни се различни а толку слични и испреплетени.

Режија: Фернандо Меирелес ; Улоги: Џад Лоу, Ентони Хопкинс, Бен Фостер и Рејчел Вајс

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ