Продолжи конститутивната седница

19 April, 2017 - 17:26

Собранието и натаму тапка во место. Се води дебата но не за точката избор на комисијата која треба да предложи Претседател на Собранието.

 

Веста е прочитана 682 пати

Copyright 2015 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.