Макпетрол ја отвори својата 126-та бензиска станица

18 May, 2017 - 18:32

На Автопатот Скопје -  Тетово, на 3 километри од влезот Тетово, денес беше отворена новата 126-та бензиска станица на Макпетрол. 

Веста е прочитана 2233 пати

Copyright 2015 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.