ТАЈНИТЕ НА ЉУБОВТА И СЕКСОТ

Под мадриското сонце пет двојки имаат непоколеблива желба да сакаат, да бидат сакани и  силен порив да ги откријат тајните на сексот. Сите нивни стравови се само обиди да го пронајдат патот до среќата…

Режија: Пако Леон ; Улоги: Наталија де Молина, Јакобо Санчез

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ

Филмови

ДОУШНИК

Црна комедија базирана на вистинската приказна за најпознатиот корпоративен доушник во историјата на Америка. Витакер кој...