ПОСЕБЕН ТРЕТМАН

Доктор Илиќ има посебни методи за лечење на алкохоличари, особено оние ко се лекуваат присилно…

Режија: Горан Паскаљевиќ; Улоги: Бата Стојковиќ, Павле Вуисиќ, Бора Тодоровиќ

 

 

 

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ

Филмови

ДОУШНИК

Црна комедија базирана на вистинската приказна за најпознатиот корпоративен доушник во историјата на Америка. Витакер кој...