ИСЧЕЗНУВАЊЕТО НА ЕЛЕНОР РИГБИ

Еленор и Конор имаат магична љубов и мислат дека среќата ќе трае вечно. Нештата ќе се сменат, нивниот живот ќе стане тежок a бракот полн со подеми и падови…

Режија: Нед Бенсон; Улоги: Џејмс Мекавој, Џесика Честеин, Виола Дејвис

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ

Филмови

ДОУШНИК

Црна комедија базирана на вистинската приказна за најпознатиот корпоративен доушник во историјата на Америка. Витакер кој...