Топ Тема На Ваша Страна: Талат Џафери на жешко столче (08.09.2017)

8 September, 2017 - 20:41

Веста е прочитана 2104 пати

Copyright 2015 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.