Топ Тема На Ваша Страна: Интервју со Никола Димитров, министер за надворешни работи (17.11.2017)

17 November, 2017 - 21:40

Веста е прочитана 1606 пати

Copyright 2015 Телевизија Телма. Сите права се задржани. Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.