360

На различни страни од светот се се врти во полн круг и сите приказни се различни а толку слични и испреплетени.

Режија: Фернандо Меирелес ; Улоги: Џад Лоу, Ентони Хопкинс, Бен Фостер и Рејчел Вајс

Објавено на
© 2018 Телевизија Телма. Сите права се задржани.
Текстов не смее да се печати или емитува, во целина или во делови, без договор со Телевизија Телма.

СЛИЧНИ ТЕКСТОВИ

Филмови

ДОУШНИК

Црна комедија базирана на вистинската приказна за најпознатиот корпоративен доушник во историјата на Америка. Витакер кој...